Salon można udekorować złotem i srebrem, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Podpowiadamy, jak połączyć srebrne i złote dekoracje świąteczne.

Nasze mieszkania rzadko mają szansę zabłysnąć. Dajmy im szansę zabłysnąć podczas świąt Bożego Narodzenia. Dobrym pomysłem jest zaaranżowanie salonu w kolorach złota i srebra. Te wyjątkowe kolory sprawią, że we wnętrzach zapanuje świąteczny nastrój. Dekoracje świąteczne wykonane ze złota lub srebra będą świetnie wyglądać w każdym wnętrzu.

Dekorowanie przestrzeni mieszkalnej w stylu glamour: Dekoracje świąteczne

Niemożliwe było połączenie srebra i złota w duecie. Takie zestawienia są powszechne w salonach i nie boją się ich styliści ani projektanci. Ważne jest, aby przedmioty były ujednolicone metalicznym błyskiem. Świetnie wygląda on obok siebie, zwłaszcza w połączeniu ze złotem i srebrem. Najtrudniej jest wybrać ozdoby świąteczne, które mają mocny połysk. Jeśli obawiasz się o efekt, wybierz jeden kolor.

Stylowe dekoracje świąteczne

Nowocześnie urządzone pomieszczenia będą mogły wykorzystać srebro. Złoto to klasyczny wybór do stylowych pomieszczeń. Coco Chanel mówiła, że kobieta przed wyjściem powinna usunąć jedną ozdobę, a wtedy będzie dobrze ubrana. Aranżacja salonu będzie przebiegać według podobnego schematu. Wyjmijmy najbardziej oczywiste dekoracje. W ten sposób będzie idealnie. Nie zapomnijmy o świątecznych dekoracjach w kształcie świeczników czy lampionów. Światło świec zwielokrotni refleksy i stworzy niezwykły klimat.Inspiracje złotych i srebrnych dekoracji świątecznych znajdziecie w naszej galerii.

Warto przeczytać