Jesteśmy częścią Grupy Ikano, założonej przez Ingvara Kamprada, twórcę IKEA.

W 1943 roku Ingvar Kamprad założył IKEA w skalistym i zalesionym regionie Smaland w Szwecji. Mieszkańcy Smaland to zaradni, innowacyjni minimaliści, znani ze swojej pomysłowości i pracowitości. Te cechy stanowią fundament wartości IKEA.

Ikano powstało jako część IKEA. Obie nazwy pochodzą od Ingvara Kamprada. W 1988 roku Ikano zostało wydzielone jako grupa niezależnych firm należących do Kampradów.

Nasze dziedzictwo nie uległo zmianie. Rozwinęliśmy własną tożsamość. Podobnie jak mieszkańcy południowej Szwecji, nadal cenimy oszczędność i pracowitość, które kierują naszymi wyzwaniami biznesowymi.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema zasadami: zdrowym rozsądkiem, prostotą, współpracą i odwagą bycia wyjątkowym, a także obietnicą uczciwego działania.

Prostota jest częścią naszej kultury od dawna. Proste zasady prowadzą do większej wydajności i oszczędności. Nie nosimy garniturów i krawatów, nie wydajemy pieniędzy na drogie hotele czy samochody.

Naszą misją jest ułatwianie ludziom życia, aby mogli skupić się na tym, co ważne.

Grupa Ikano obejmuje 16 krajów w Europie i Azji, zatrudnia 9000 pracowników i prowadzi działalność w wielu obszarach.

  • Bankowość,
  • Nieruchomości,
  • Produkcja,
  • Ubezpieczenia,
  • Analityka danych to nowa dziedzina nauki.
  • Handel detaliczny.

Jako Ikano Bank działamy w Polsce od 2010 roku. Oferujemy proste i wygodne rozwiązania ułatwiające zarządzanie budżetem.

Dbamy o to, aby nasze produkty były przygotowane tak, aby jak najwięcej osób mogło z nich korzystać w tej samej cenie.

Raty IKEA w sklepach stacjonarnych i na IKEA.pl pomogą zrealizować marzenia o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach bez konieczności odkładania planów na później.

Oferujemy pożyczki gotówkowe do 150 000 zł na rzeczy, które są dla Ciebie ważne.

Odwiedź stronę ikanobank.pl, aby dowiedzieć się o nas więcej

Artykuł sponsorowany

(function())();

Warto przeczytać