Nie ma znaczenia, czy jesteś nastolatkiem, czy starszym mężczyzną. Jeśli jesteś fanem sportu, zasługujesz na wygodne miejsce, w którym możesz oglądać swoje ulubione wydarzenia sportowe. Jak urządzić sypialnię fana sportu? W co powinna być wyposażona? Jakie są najważniejsze elementy dekoracyjne? Zacznij czytać teraz, aby się dowiedzieć!

Spis treści

  • Właściwy telewizor
  • Wygodne siedzenia
  • Miejsce na ulubione napoje
  • Elementy dekoracyjne

Odpowiedni telewizor

Pokój prawdziwego fana piłki nożnej nie będzie kompletny bez telewizora. Powinien on przede wszystkim zapewniać dobry obraz i dźwięk. Na co należy zwrócić uwagę?

Ważny jest rozmiar ekranu. Nie należy przesadzać, ale należy pamiętać, że ekran powinien być na tyle duży, aby był widoczny dla oka. Ważne jest również, aby pozostawić wystarczająco dużo miejsca wokół telewizora, aby mógł on prawidłowo się ochłodzić.

W ostatnich latach coraz popularniejsze stało się oglądanie Fame MMA ze znajomymi i obstawianie zakładów. Nasz telewizor powinien mieć wysoką częstotliwość odświeżania, szybką reakcję i procesor odpowiedni do dynamicznego charakteru walk.

Zwróćmy uwagę na kąty widzenia. Jest to szczególnie ważne, gdy planujemy oglądać wydarzenie sportowe w dużym gronie, a wszyscy będą siedzieć w różnych częściach pokoju. W takim przypadku warto rozważyć telewizor z warstwą QLED.

Wygodne siedzenia

Po wybraniu odpowiedniego telewizora powinniśmy również rozważyć odpowiednie siedzenie. Mimo że 90-minutowy mecz piłki nożnej zwykle dobiega końca, oglądanie nie kończy się po jednym spotkaniu. Ta sesja może często trwać od późnego popołudnia do wczesnego wieczora.

Fotel, na którym siedzimy, powinien być na tyle wygodny, abyśmy mogli z niego korzystać przez długi czas. Ważne jest, aby mieć szerokie, wygodne siedzisko z oparciem, które jest wyprofilowane i wystarczająco wysokie. Należy również zwrócić uwagę na podłokietniki.

Rozkładany fotel to dobra opcja dla tych, którzy lubią uciąć sobie krótką drzemkę w przerwie między grami. Ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu wiedzieć, jak często będziesz korzystać z fotela. Jeśli planujesz oglądać mecze w większym gronie, warto zaopatrzyć się w wygodną kanapę i poduszki w kształcie piłek.

Miejsce na ulubione napoje

Mało kto wyobraża sobie oglądanie meczów ulubionej drużyny bez drinka. Minilodówka lub barek powinny znaleźć się w przestrzeni kibica. W barze można utrzymywać butelki w odpowiedniej temperaturze bez konieczności wychodzenia do kuchni.

Niezbędny jest także stolik, na którym można postawić szklankę lub kufel. Można na nim również serwować ulubione przekąski. Może być wyposażony w dodatkowe półki lub szuflady. Pozwoli to na przechowywanie ulubionych książek czy gazet.

Warto zainwestować w odpowiednie szkło, gdy raczymy się ulubionymi trunkami. Sklepy klubowe oferują szeroki wybór kufli, kielichów czy szklanek. Wszystko oczywiście opatrzone herbem drużyny.

Elementy dekoracyjne

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na elementy dekoracyjne w sypialni naszego fana. Jakie jeszcze elementy można do niej dodać?

Ściany można pomalować w tradycyjne barwy klubu. Sprawdzi się również fototapeta przedstawiająca na przykład stadion. Obecnie można na niej wydrukować niemal wszystko.

Na ścianie można powiesić antyramy, w których umieścimy koszulki piłkarskie. Obok antyram możemy również wyeksponować szaliki i plakaty. Nie zapomnijmy o półkach na pamiątki i puchary.

Z kolei na podłodze świetnie będzie wyglądał dywan przypominający boisko piłkarskie. Oświetlenie może stworzyć odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu. Lampy ledowe, których kolor można regulować, są do tego idealne.

Artykuł gościnny

(function())();

Warto przeczytać