Szukasz wygodnej i praktycznej leżanki, która zmieści się w sypialni Twojego dziecka? Być może szukasz podwójnego łóżka, w którym będzie mogło spać rodzeństwo. Dlatego łóżko podwójne to dobry wybór. Łóżka podwójne dostępne są w sklepie Meblik w różnych kolorach. Dostępne są również w najwyższej jakości. Możesz spać spokojnie wiedząc, że Twoje dziecko będzie miało spokojny i szczęśliwy sen z łóżkami Meblik

Komu potrzebne jest podwójne łóżko?

Łóżko podwójne to doskonała alternatywa dla łóżka piętrowego. Najlepiej, gdy dzielimy pokój z rodzeństwem. To także świetne rozwiązanie, jeśli przyjaciele dziecka nocują w naszym domu. Jest ekonomiczne ze względu na miejsce, które zajmuje oraz cenę. Łóżko dwuosobowe może być dużym komfortem dla dzieci, które boją się spać same. Łóżko to może być używane codziennie jako łóżko pojedyncze, zwiększając tym samym przestrzeń dostępną w pokoju. Mamy też kolejne miejsce do spania w razie potrzeby.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżka podwójnego?

Ważna jest jak zawsze jakość mebla. Dbamy o to, aby był trwały i bezpieczny, zwłaszcza dla dzieci. W sklepie Meblik znajdziesz łóżka z drewnianymi ramami. Dla lepszej wentylacji ramy wykonane są z drewna bukowego. Aby chronić podłogę przed zarysowaniami zastosowano gumowe kółka. To mały szczegół, ale bardzo ważny! Ważne są również tapicerowane blaty, które dopasowane są do szerokości i wysokości. Mogą one służyć jako oparcia i chronić ściany. Na stronie Meblik dostępnych jest wiele opcji kolorystycznych, więc można dopasować wnętrze do modelu dla dziewczynki lub chłopca.

Podwójna satysfakcja

Łóżko piętrowe może nie być najlepszym wyborem dla Twoich dzieci. Jeśli jednak Twoje dziecko jest tylko jedno i potrzebuje więcej miejsca lub jeśli lubi towarzyskie spotkania z przyjaciółmi i zaprasza ich na sleepovers, podwójne łóżko może być najlepszym rozwiązaniem. Możesz wybrać takie ze sklepu Meblik. Są one wykonane z najlepszej jakości komponentów i zapewnią Twojemu dziecku komfort i zdrowy sen.

Warto przeczytać