Koniec lata i pierwsze tygodnie jesieni to idealny czas na uporządkowanie i odświeżenie swojej szafy. Zmiany aury często prowadzą do zmian w mieszkaniu. Nadszedł czas na uporządkowanie szafy. Warto przyjrzeć się nie tylko jej zawartości, ale także meblom! Nowoczesne szafy przesuwne to must-have do salonu i sypialni. Świetnie sprawdzą się również w przedpokoju. Polecamy modele, którym warto poświęcić czas.

Spis treści

  • Jak wybrać najlepszą szafę przesuwną do salonu?
  • Nowoczesne szafy przesuwne do sypialni
  • Dlaczego warto wybrać nowoczesne szafy przesuwne do przedpokoju?

Jak wybrać najlepszą szafę przesuwną do salonu?

Nowoczesne szafy przesuwne nie mają sobie równych pod względem walorów wizualnych i praktycznych. Są świetnym sposobem na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu. Zanim zaczniesz przeglądać modele w salonie meblowym, dokonaj dokładnych pomiarów. Musisz określić ilość miejsca, jaką dysponujesz.

Szafa wykonana na zamówienie może być najlepszym rozwiązaniem dla salonu, który jest nieuporządkowany lub ma nietypowy kształt. W pokoju o standardowych wymiarach z łatwością zmieścisz klasyczną wersję ze sklepu meblowego. Warto zastanowić się nad wysokością mebla, a także jego szerokością i głębokością. Model sięgający prawie do sufitu oferuje dużo miejsca. Przydaje się w apartamentach typu studio, w których może być konieczne przechowywanie rzeczy kilku członków rodziny.

Nowoczesne szafy przesuwne do sypialni

Z roku na rok modele z przesuwnymi frontami zyskują coraz więcej fanów. Dlaczego? Są one na tyle funkcjonalne, że można je umieścić w dowolnym miejscu. Tego typu meble świetnie sprawdzą się w sypialni, ponieważ mogą pełnić zarówno funkcję garderoby, jak i elementu dekoracyjnego. Polecamy wybrać taką z lustrzanym frontem. Optycznie powiększy to przestrzeń i nada jej lekkości i subtelności. Podobny efekt dadzą modele z białym frontem i wykończeniem na wysoki połysk.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał tego typu mebli, upewnij się, że są one wyposażone w organizery i pudełka. Każdy przedmiot będzie miał swoje miejsce, a dzięki organizerom z łatwością znajdziesz to, czego potrzebujesz, nawet w pośpiechu.

Agata oferuje szeroki wybór szaf przesuwnych w nowoczesnych wzorach do sypialni. Oferta Agata online i stacjonarnie jest na tyle różnorodna, że możesz wybrać model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dlaczego warto wybrać nowoczesne szafy przesuwne do przedpokoju?

Przedpokój to ważna część mieszkania. Zazwyczaj definiuje go jego funkcjonalność. Charakteryzuje się również niewielką przestrzenią. Nie ma lepszego mebla do umieszczenia w przedpokoju niż szafa przesuwna. Jest to świetny wybór do wąskich przedpokoi, ponieważ zajmuje niewiele miejsca w stosunku do swojej powierzchni. Nie trzeba zostawiać dodatkowych centymetrów, aby otworzyć drzwi, a fronty nie stanowią przeszkody, gdy się je rozsuwa.

Do wyboru są modele z półkami lub szufladami, a także modele z drążkiem. Można w nich przechowywać odzież wierzchnią, akcesoria, buty, paski, środki do pielęgnacji obuwia i nie tylko. Warto zwrócić szczególną uwagę na szafę z lustrem przesuwnym, która pozwoli sprawdzić swój wygląd przed wyjściem z domu, a także optycznie powiększy pomieszczenie.

Model tego typu jest również estetycznie kompatybilny z niemal każdym stylem. Masz przedpokój inspirowany japońskim wzornictwem? A może dominują w nim motywy klasyczne lub industrialne. Nowoczesna szafa przesuwna to świetny wybór w każdym przypadku.

Treść sponsorowana, przygotowana przez partnera strony.

(function())();

Warto przeczytać